Spis treści
Dla wielu kierowców kompaktowy SUV z gwiazdą na masce staje się pierwszym autem klasy premium. Mercedes GLA zadebiutował w 2013 roku jako generacja X156. Na przełomie 2019 i 2020 roku zastąpił ją nowocześniejszy model oznaczony jako H247. Obie wersje łączą dynamiczną linię z praktycznością podwyższonego nadwozia.
Obie generacje bazują na modułowej płycie podłogowej MFA, czyli Modular Front Architecture, stosowanej między innymi w Klasie A i CLA. Samochód występuje z napędem na przednią oś albo układem 4MATIC.
Konstrukcja konkretnej wersji bezpośrednio wpływa na harmonogram serwisowy oraz całkowite wydatki związane z użytkowaniem.
Na koszty posiadania Mercedesa GLA składają się przede wszystkim:
Obsługa ASSYST PLUS – naprzemienne przeglądy Service A i Service B, planowane według czasu, przebiegu oraz warunków eksploatacji.
Serwis układu napędowego – wymiana oleju w skrzyniach 7G-DCT lub 8G-DCT, a także obsługa napędu 4MATIC.
Układ jezdny i hamulcowy – naturalne zużycie tarcz, klocków, opon oraz części zawieszenia.
Paliwo lub energia – wydatek zależny od silnika i charakteru pokonywanych tras.
Ubezpieczenie – składki OC, AC, NNW oraz ewentualnie GAP.
Wartość rezydualna – pełna historia w Cyfrowej Książce Serwisowej zwiększa atrakcyjność samochodu podczas odsprzedaży.
Praktyka doradców i mechaników Auto Partner J. i A. Garcarek pokazuje, że regularna profilaktyka zmniejsza ryzyko drogich awarii. Fabryczna diagnostyka Star Diagnosis, odpowiednie płyny i części zgodne ze specyfikacją producenta pozwalają pewniej kontrolować budżet przez cały okres eksploatacji auta.
Co składa się na całkowity koszt utrzymania Mercedesa GLA
Wydatki na kompaktowego SUV-a premium nie kończą się przy dystrybutorze. Poszczególne wersje silnikowe różnią się kosztami paliwa, obsługi skrzyni biegów, ogumienia oraz ubezpieczenia. Jak więc porównać je uczciwie?
Najbardziej miarodajny obraz daje TCO, czyli Total Cost of Ownership. Wskaźnik uwzględnia wszystkie koszty ponoszone od zakupu aż do sprzedaży pojazdu.
| Składowa kosztów | Charakter wydatku | Wpływ na samochód |
|---|---|---|
| Przeglądy okresowe | Wydatek cykliczny, zgodny ze wskazaniami ASSYST PLUS | Chroni podzespoły i tworzy historię serwisową |
| Paliwo lub ładowanie | Wydatek zależny od przebiegu, stylu jazdy i taryfy energii | Największa pozycja przy intensywnej eksploatacji |
| Ubezpieczenie | Wydatek roczny | Ogranicza finansowe skutki szkody lub kradzieży |
| Opony i hamulce | Wydatek zależny od przebiegu i stylu jazdy | Wpływa na bezpieczeństwo oraz pracę ABS i ESP |
| Naprawy pogwarancyjne | Wydatek nieregularny | Profilaktyka może ograniczyć jego skalę |
| Utrata wartości | Różnica między ceną zakupu i sprzedaży | Zależy od stanu, wersji i historii auta |
Profilaktyka serwisowa a ryzyko awarii
Nowoczesne silniki, przekładnie dwusprzęgłowe i systemy wsparcia kierowcy wymagają przestrzegania procedur producenta. Olej z właściwą aprobatą chroni turbosprężarkę, rozrząd oraz układy oczyszczania spalin. Równie duże znaczenie mają terminowe wymiany filtrów i płynów.
Odkładanie obsługi skrzyni biegów, układu 4MATIC czy układu wtryskowego daje jedynie pozorną oszczędność. Gdy uszkodzi się mechatronika, sprzęgła albo pompa wysokiego ciśnienia, rachunek może wielokrotnie przewyższyć cenę planowego serwisu.
Co obejmuje obsługa w autoryzowanym serwisie
Wizyta w ASO nie musi ograniczać się do wymiany oleju i filtrów. Zakres prac zależy od modelu, przebiegu, wyposażenia oraz bieżących zaleceń producenta.
Diagnostyka sterowników – odczyt zapisanych błędów i kontrola parametrów pracy podzespołów.
Aktualizacje oprogramowania – korekta działania silnika, skrzyni biegów oraz systemów multimedialnych.
Weryfikacja kampanii serwisowych – sprawdzenie, czy producent objął pojazd konkretną akcją.
Kontrola bezpieczeństwa – ocena hamulców, zawieszenia, układu kierowniczego i ogumienia.
Wpis do DSB – zapis wykonanych czynności w Digital Service Booklet.
Udokumentowana historia pozwala trafniej ocenić stan samochodu i może korzystnie wpłynąć na jego cenę na rynku wtórnym.
Koszty regularnego serwisu w ASO
Harmonogram obsługi Mercedesa GLA opiera się na systemie ASSYST PLUS. Komputer analizuje czas, przebieg i sposób użytkowania auta, po czym informuje kierowcę o nadchodzącym terminie wizyty. Czy niski przebieg oznacza, że można odłożyć przegląd? Niekoniecznie.
Program bazuje na naprzemiennych przeglądach Service A i Service B. Dokładny interwał oraz zakres prac trzeba sprawdzić dla konkretnego numeru VIN. W wielu egzemplarzach rozstrzyga termin roczny, nawet gdy samochód pokonuje niewiele kilometrów.
Zakres przeglądów Service A i Service B
| Procedura | Service A | Service B |
|---|---|---|
| Diagnostyka komputerowa | Odczyt błędów i kontrola podstawowych parametrów | Rozszerzona kontrola modułów |
| Olej silnikowy i filtr | Wymiana | Wymiana |
| Filtr kabinowy | Według stanu i harmonogramu | Zwykle wymiana według harmonogramu |
| Filtr powietrza i paliwa | Kontrola | Wymiana zgodnie z interwałem |
| Hamulce i zawieszenie | Kontrola podstawowa | Kontrola rozszerzona |
| Powłoka lakiernicza i podwozie | Kontrola podstawowa | Pełniejsza inspekcja |
| Geometria kół | Przy objawach lub na życzenie | Zalecana przy nierównym zużyciu opon |
Podczas wizyty serwis może podłączyć samochód do systemu Star Diagnosis. Mechanik sprawdzi wtedy zapisane błędy, parametry pracy oraz dostępność aktualizacji sterowników silnika, skrzyni biegów i systemu MBUX.
Olej, filtry i płyny eksploatacyjne
Silniki benzynowe M282 i M260 oraz jednostki wysokoprężne OM654 potrzebują olejów z aprobatą producenta. Zależnie od wersji mogą obowiązywać normy MB-Approval 229.51, 229.52 lub 229.71. Właściwą specyfikację dobiera się według numeru VIN.
Olej silnikowy – chroni turbosprężarkę, rozrząd i części pracujące pod dużym obciążeniem cieplnym.
Filtr powietrza – pomaga zachować prawidłowy skład mieszanki i zatrzymuje zanieczyszczenia przed silnikiem.
Filtr paliwa – szczególnie ważny w dieslu z precyzyjnym układem Common Rail.
Filtr kabinowy – wersja z węglem aktywnym ogranicza ilość pyłów, alergenów oraz przykrych zapachów.
Płyn hamulcowy – standardowo kontrolowany regularnie i najczęściej wymieniany co 2 lata.
Płyn chłodniczy – jego parametry chronią układ przed przegrzaniem, zamarzaniem i korozją.
Wydatki na paliwo i ładowanie
Rodzaj napędu bezpośrednio przekłada się na miesięczny budżet. Benzyna dobrze pasuje do krótszych tras, diesel do dużych przebiegów, a hybryda plug-in może być oszczędna przy regularnym ładowaniu. Która opcja sprawdzi się najlepiej w Twoim rytmie jazdy?
Podane wartości są orientacyjne. Faktyczne zużycie zależy od generacji, wersji napędu, temperatury, ogumienia, obciążenia oraz stylu prowadzenia.
Spalanie wersji benzynowych GLA 180 i GLA 200
W pierwszej generacji montowano między innymi silnik 1.6 Turbo M270. W generacji H247 pojawiła się jednostka 1.3 Turbo M282. W codziennym użytkowaniu można przyjąć poniższe przedziały:
Miasto: 7,5–9,0 l/100 km.
Drogi krajowe i ekspresowe: 5,8–6,8 l/100 km.
Autostrada: 7,4–8,2 l/100 km.
Przy przebiegu 15 000 km rocznie i średnim spalaniu 7,2 l/100 km auto zużyje około 1080 litrów benzyny. Cena 6,60 zł za litr przekłada się na wydatek około 7128 zł rocznie.
Ekonomia diesli 200 d i 220 CDI
Jednostki OM651 i OM654 najlepiej pokazują swoje zalety podczas dłuższych przejazdów. Orientacyjne zużycie paliwa wynosi:
Trasa i autostrada: 4,8–5,6 l/100 km.
Miasto: 6,5–7,2 l/100 km.
Cykl mieszany: 5,4–6,0 l/100 km.
Nowsze diesle korzystają z układu SCR oraz płynu AdBlue. Przeciętne zużycie może sięgać około 1,0–1,5 litra na 1000 km. Diesel zwykle najlepiej opłaca się kierowcom pokonującym ponad 20 000 km rocznie, szczególnie poza miastem.
Koszty eksploatacji GLA 250 e
GLA 250 e łączy benzynowy silnik 1.3 z jednostką elektryczną o mocy 80 kW. Akumulator o pojemności użytkowej około 11,5 kWh może zapewnić od 50 do 65 km jazdy na prądzie, zależnie od warunków.
| Źródło energii | Orientacyjny czas ładowania | Szacowany koszt 100 km |
|---|---|---|
| Domowy wallbox | Około 1,5 godziny przy 7,4 kW | 14–20 zł |
| Gniazdo 230 V | Około 5 godzin | 14–20 zł |
| Publiczna stacja DC | Około 25 minut w odpowiedniej wersji | 45–65 zł |
| Jazda z rozładowanym akumulatorem | Bez ładowania | 38–48 zł |
Potencjalne koszty napraw pogwarancyjnych
Po przekroczeniu 100 000–150 000 km profilaktyka nabiera większego znaczenia. Sam przebieg nie mówi jednak wszystkiego. Liczą się warunki jazdy, częstotliwość wymiany płynów, jakość wcześniejszych napraw oraz pełna historia serwisowa. Czy zadbany egzemplarz z większym przebiegiem może być lepszy od zaniedbanego auta z niższym wskazaniem licznika? Zdecydowanie tak.
Obsługa napędu 4MATIC
Napęd 4MATIC wykorzystuje wielopłytkowe sprzęgło współpracujące z tylnym mechanizmem różnicowym. Sygnałem ostrzegawczym może być szum, drganie, wycie albo szarpanie podczas przyspieszania i skręcania.
Zakres oraz interwał wymiany oleju trzeba potwierdzić dla konkretnej wersji. W praktyce warsztatowej często przyjmuje się kontrolę i obsługę w okolicy 60 000 km. Użyty olej musi spełniać odpowiednią normę Mercedes-Benz.
Serwis skrzyni 7G-DCT
Dwusprzęgłowa przekładnia 7G-DCT szybko zmienia przełożenia, lecz potrzebuje odpowiedniego oleju i prawidłowo wykonanej obsługi. Zużyty płyn może zawierać osady wpływające na działanie elektrozaworów oraz mechatroniki.
Wymiana oleju DCTF i filtrów: zwykle rozważana co około 60 000 km, według harmonogramu konkretnej wersji.
Adaptacja przekładni: wykonywana po określonych naprawach albo wtedy, gdy wskazuje ją diagnostyka.
Objawy wymagające kontroli: szarpanie, opóźnione ruszanie, nierówna zmiana biegów oraz komunikaty na desce rozdzielczej.
Układ paliwowy diesla i AdBlue
Układ Common Rail źle znosi paliwo słabej jakości oraz zaniedbany filtr. Wymiana filtra co około 30 000 km może zmniejszyć ryzyko przedostania się zanieczyszczeń do pompy i wtryskiwaczy. Dokładny interwał podaje harmonogram danego auta.
W układzie SCR należy kontrolować szczelność dozownika AdBlue. Krystalizacja płynu może wywołać błędy systemu oraz uruchomić odliczanie do blokady rozruchu. W takim przypadku potrzebna jest rzetelna diagnostyka, a nie samo skasowanie komunikatu.
Hamulce, elektronika i wyposażenie
Tarcze i klocki: dynamiczna jazda oraz częste hamowanie z dużych prędkości przyspieszają zużycie i mogą wywoływać drgania kierownicy.
Kamera cofania H247: zakłócenia obrazu mogą wynikać z wilgoci albo problemów ze złączami.
Elektryczna klapa bagażnika: prowadnice oraz siłowniki trzeba utrzymywać w czystości i okresowo kontrolować.
Akumulator 12 V: zbyt niskie napięcie potrafi wywołać wiele komunikatów błędów w nowoczesnym samochodzie.
Systemy ADAS: po naprawie szyby lub pasa przedniego może być potrzebna kalibracja kamer i radarów.
| Podzespół | Zalecana profilaktyka | Ryzyko zaniedbania |
|---|---|---|
| Napęd 4MATIC | Kontrola szczelności i okresowa wymiana oleju | Zużycie łożysk lub tylnego modułu napędu |
| Skrzynia 7G-DCT | Olej i filtry zgodnie z harmonogramem | Szarpanie, zużycie sprzęgieł i problemy mechatroniki |
| Układ paliwowy diesla | Regularna wymiana filtra paliwa | Uszkodzenie pompy lub wtryskiwaczy |
| Układ SCR | Kontrola szczelności dozownika AdBlue | Błędy emisji i blokada ponownego rozruchu |
Ubezpieczenie, ogumienie i opłaty stałe
Stałe wydatki łatwo przeoczyć podczas wyboru auta, choć w skali roku tworzą sporą część budżetu. Ile trzeba przeznaczyć na polisę i opony? Odpowiedź zależy przede wszystkim od wartości samochodu, rozmiaru kół oraz zakresu ochrony.
Pakiety OC, AC, NNW i GAP
Wysokość składki zależy od wartości auta, miejsca użytkowania, historii kierowcy, zakresu ochrony i sposobu likwidacji szkody. Przed zawarciem polisy warto sprawdzić, czy umowa przewiduje naprawę w ASO, części oryginalne oraz brak potrąceń amortyzacyjnych.
| Element pakietu | Zakres ochrony |
|---|---|
| OC, AC i NNW | Ochrona odpowiedzialności, pojazdu oraz kierowcy i pasażerów |
| Stała suma ubezpieczenia | Utrzymanie określonej wartości auta przez czas wskazany w umowie |
| GAP fakturowy | Pokrycie części różnicy między ceną zakupu a odszkodowaniem |
| Samochód zastępczy | Pojazd udostępniany na warunkach określonych w polisie |
Roczny koszt pełnego pakietu może wynosić około 2,8–4,5% wartości rynkowej pojazdu. To przedział orientacyjny, dlatego indywidualna oferta może wyraźnie odbiegać od tych wartości.
Koszty opon do Mercedesa GLA
GLA występuje z felgami od 17 do 20 cali, a w wybranych odmianach także w innych rozmiarach. Większe obręcze zwykle oznaczają droższe ogumienie, słabsze tłumienie nierówności oraz większą podatność felg na uszkodzenia.
MO – Mercedes Original, czyli ogumienie homologowane do samochodów marki.
MOE – Mercedes Original Extended, czyli opony pozwalające na ograniczoną jazdę po utracie ciśnienia.
| Rozmiar felgi | Przykładowy rozmiar opony | Orientacyjny koszt kompletu premium |
|---|---|---|
| 17 cali | 215/65 R17 | 2000–2800 zł |
| 18 cali | 235/55 R18 | 2600–3600 zł |
| 19 cali | 235/50 R19 | 3400–4800 zł |
| 20 cali | 235/45 R20 | 4500–6500 zł |
Sezonowa wymiana z wyważeniem oraz obsługą czujników TPMS może kosztować około 180–350 zł. Na cenę wpływają średnica felg, rodzaj opony i zakres usługi.
Jaki silnik wybrać, aby ograniczyć wydatki
Najtańsza w utrzymaniu odmiana nie zawsze spala najmniej paliwa. Liczy się przede wszystkim dopasowanie napędu do codziennego sposobu użytkowania. Jeździsz głównie po mieście, pokonujesz długie trasy czy możesz codziennie ładować auto?
Benzyna: rozsądny wybór do miasta, krótkich tras i umiarkowanych przebiegów.
Diesel: korzystny przy dużych przebiegach oraz regularnej jeździe poza miastem.
Hybryda plug-in: opłacalna przy codziennym ładowaniu i trasach mieszczących się w zasięgu elektrycznym.
AMG: wariant dla kierowców akceptujących wyższe wydatki na hamulce, opony, paliwo oraz ubezpieczenie.
GLA 200 1.6 pierwszej generacji
GLA 200 z silnikiem 1.6 M270 o mocy 156 KM może być rozsądnym kompromisem między osiągami a kosztami. Konstrukcja współpracuje z przekładnią 7G-DCT, a części eksploatacyjne są szeroko dostępne.
Przed zakupem trzeba ocenić pracę skrzyni, historię wymian oleju, stan układu chłodzenia oraz brak podejrzanych odgłosów po zimnym rozruchu. W eksploatacji miejskiej rozsądnym podejściem może być wymiana oleju silnikowego co około 15 000 km lub raz w roku.
GLA 35 i GLA 45 S AMG
GLA 35 rozwija 306 KM, natomiast GLA 45 S osiąga 421 KM z dwulitrowego silnika M139. Takie osiągi wiążą się z wyższymi obciążeniami cieplnymi i większymi wydatkami na części eksploatacyjne.
| Element | GLA 200 | GLA 35 lub GLA 45 S |
|---|---|---|
| Hamulce | Standardowe podzespoły | Większe i droższe elementy o wysokiej wydajności |
| Olej silnikowy | Interwał zgodny z ASSYST PLUS | Warto rozważyć skrócony interwał przy intensywnej jeździe |
| Napęd | FWD lub standardowy 4MATIC | Zaawansowany układ 4MATIC+ |
| Ogumienie | Najczęściej 17–18 cali | Opony UHP, zwykle 19–21 cali |
| Ubezpieczenie | Standardowa taryfa dla SUV-a premium | Wyższa składka ze względu na moc i wartość |
Mercedes GLA na tle BMW X1 i Audi Q3
Porównując GLA z BMW X1 oraz Audi Q3, nie warto patrzeć wyłącznie na ceny przeglądów. Równie dużo mówią koszty ubezpieczenia, dostępność części, rodzaj napędu, wartość rezydualna i stan konkretnego egzemplarza. Czy sam emblemat pozwala przewidzieć rachunki? Nie — konfiguracja i historia auta mówią znacznie więcej.
| Obszar | Mercedes GLA | BMW X1 | Audi Q3 |
|---|---|---|---|
| Zawieszenie | Zużycie zależne od wersji kół i eksploatacji | Stan tulei i sworzni wymaga kontroli | Koszty zależą od rodzaju amortyzatorów |
| Wartość rezydualna | Stabilna przy dobrej historii | Zależna od silnika i wyposażenia | Stabilna w popularnych konfiguracjach |
| Napęd | FWD lub 4MATIC | Różne układy zależnie od generacji | FWD lub quattro |
| Serwis skrzyni | Ważna obsługa 7G-DCT lub 8G-DCT | Zakres zależy od typu przekładni | Istotny serwis przekładni S tronic |
Różnice między generacjami X156 i H247
Obie generacje realizują ten sam pomysł na kompaktowego SUV-a premium, ale różnią się elektroniką, wyposażeniem i potencjalnymi kosztami napraw. Która będzie tańsza? X156 zwykle ma niższy próg zakupu, natomiast H247 oferuje nowsze systemy i bardziej rozbudowane wsparcie kierowcy.
Mercedes GLA X156
Pierwsza generacja z lat 2013–2019 ma niższą cenę zakupu oraz prostszą architekturę elektroniczną. Zwykle ogranicza to ryzyko wysokich kosztów kalibracji rozbudowanych systemów wsparcia. Wiek najstarszych egzemplarzy wymaga jednak dokładnej kontroli zawieszenia, napędu, skrzyni biegów i elektroniki.
Mercedes GLA H247
Druga generacja oferuje przestronniejsze wnętrze, system MBUX oraz bardziej rozbudowane funkcje ADAS. Większa liczba kamer, radarów i sterowników poprawia komfort oraz bezpieczeństwo, lecz może podnieść rachunek za naprawę po kolizji.
Najczęściej zadawane pytania o koszty utrzymania Mercedesa GLA
Ile naprawdę kosztuje eksploatacja GLA i które wydatki pojawiają się najczęściej? Poniższe odpowiedzi porządkują najczęstsze wątpliwości kierowców oraz osób planujących zakup.
Czy Mercedes GLA jest drogi w utrzymaniu
GLA należy do klasy premium, więc serwis i ubezpieczenie mogą kosztować więcej niż w popularnym samochodzie kompaktowym. Wspólna platforma z Klasą A i CLA poprawia jednak dostępność części. Przy regularnej obsłudze wydatki pozostają przewidywalne i mogą być zbliżone do kosztów konkurencyjnych SUV-ów premium.
Ile kosztuje wymiana oleju w 7G-DCT i napędzie 4MATIC
| Usługa | Zakres | Szacunkowy koszt w ASO |
|---|---|---|
| Serwis 7G-DCT | Olej DCTF, filtr, uszczelnienie i czynności diagnostyczne | 1900–2500 zł |
| Serwis tylnego dyferencjału | Wymiana oleju i kontrola szczelności | 600–900 zł |
| Pakiet skrzynia i napęd | Obsługa obu układów podczas jednej wizyty | 2400–3200 zł |
Ceny są orientacyjne. Ostateczna kwota zależy od generacji, wersji napędu, wymaganej ilości oleju oraz zakresu pozostałych prac.
Czy wybrać napęd na przód, czy 4MATIC
Wersja przednionapędowa jest lżejsza, prostsza i może zużywać średnio około 0,5 l/100 km mniej paliwa. Odpada też obsługa tylnego mechanizmu różnicowego.
4MATIC poprawia trakcję na mokrej nawierzchni, śniegu oraz górskich drogach. Wymaga jednak osobnego serwisu i utrzymywania zbliżonego stopnia zużycia wszystkich czterech opon.
Jak ASO wpływa na wartość rezydualną
Wpisy w Cyfrowej Książce Serwisowej potwierdzają terminy oraz zakres wykonanych prac. Czytelna historia zmniejsza ryzyko po stronie kupującego, pozwala sprawniej wycenić samochód i może skrócić czas sprzedaży.
Na co zwrócić uwagę przed zakupem używanego GLA
- Sprawdź historię serwisową i zgodność przebiegu.
- Zweryfikuj wymiany oleju w silniku, skrzyni i napędzie 4MATIC.
- Wykonaj diagnostykę wszystkich sterowników.
- Skontroluj hamulce, zawieszenie i nierównomierne zużycie opon.
- Sprawdź działanie kamery, MBUX, klimatyzacji i elektrycznej klapy.
- W hybrydzie wykonaj kontrolę akumulatora wysokonapięciowego.
- Zweryfikuj dostępność kampanii serwisowych dla numeru VIN.
Jak zaplanować roczny budżet na Mercedesa GLA
Najbezpieczniej rozdzielić wydatki na koszty stałe, bieżące oraz rezerwę serwisową. Budżet zależy od wieku samochodu, rocznego przebiegu i rodzaju napędu. Ile odłożyć? Najpierw warto policzyć przewidywalne rachunki, a potem dodać zapas na zużycie części i niespodziewane naprawy.
Koszty stałe: OC, AC, przegląd rejestracyjny oraz ewentualny abonament parkingowy.
Koszty bieżące: paliwo, ładowanie, płyn do spryskiwaczy i myjnia.
Obsługa okresowa: przegląd, olej, filtry, płyn hamulcowy oraz serwis klimatyzacji.
Elementy zużywalne: opony, tarcze, klocki, wycieraczki i akumulator 12 V.
Rezerwa naprawcza: szczególnie potrzebna w samochodzie po gwarancji.
Sprawdź koszty serwisu i umów wizytę
Regularna obsługa pomaga utrzymać wydatki na Mercedesa GLA na przewidywalnym poziomie. Serwis prowadzony według procedur producenta ogranicza ryzyko poważnych usterek i pomaga zachować wartość samochodu. Chcesz poznać koszt dla konkretnego egzemplarza? Najdokładniejszą wycenę daje numer VIN, przebieg oraz historia obsługi.
W ramach serwisu w Auto Partner J. i A. Garcarek można skorzystać z:
Diagnostyki Star Diagnosis – kontroli parametrów silnika, skrzyni oraz systemów bezpieczeństwa.
Części oraz płynów zgodnych ze specyfikacją – dobranych do konkretnego numeru VIN.
Wpisu do Cyfrowej Książki Serwisowej – potwierdzającego wykonany zakres obsługi.
Weryfikacji kampanii technicznych – wraz ze sprawdzeniem dostępnych aktualizacji.
Indywidualnego kosztorysu – uwzględniającego generację, przebieg oraz wersję napędu.
Wizytę można zaplanować w serwisie Auto Partner Garcarek w Ociążu koło Kalisza albo w Koninie. Podczas obsługi dostępna jest strefa Mercedes Bistro, natomiast możliwość skorzystania z auta zastępczego zależy od wybranego pakietu i dostępności.
Osoby planujące zmianę samochodu mogą również sprawdzić auta oferowane w programie Mercedes-Benz Certified. Przed zakupem należy zapoznać się z zakresem kontroli, warunkami gwarancji oraz pełną dokumentacją wybranego egzemplarza.